نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی

شرکت توسعه نمایشگاه های بین المللی استان قم متشکل از بیش از 70 تشکل حقوقی، اقتصادی، صنعتی و بازرگانی استان بر حسب مصوبه کارگروه توسعه صادرات استان در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. با توجه به شاخص‌های مثبت و توانمندی‌های بالقوه صنعتی، اقتصادی، تجاری استان قم، زمینه مناسبی جهت احداث اولین شهر نمایشگاهی کشور در این استان فراهم شد.

27

شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم با هدف توسعه فضاهای نمایشگاهی و افزایش تعداد مخاطبان، شهر نمایشگاهی را در فضایی به مساحت 200 هزار مترمربع در ابتدای اتوبان قم-تهران با اقتباس از مراکز نمایشگاهی مدرن جهان توسط خبره ترین گروها، طراحی و اجرا نموده است.

21

شهر نمایشگاهی دارای چهار سالن نمایشگاهی به مساحت جمعا 30.000 متر مربع به یکی از بزرگترین مراکز نمایشگاهی کشور تبدیل شده است. همچنین شهر نمایشگاهی مرکز برپایی کنفرانس های بین المللی، مجتمع فرهنگی ورزشی، سالن آمفی تئاتر، هتل، انبار، پارکینگ، رستوران، دفاتر تجاری، و … می باشد.

شهر نمایشگاهی اولین و تنها مجموعه در خاورمیانه
شهر نمایشگاهی نامي است براي اولين و تنها مجموعه نمایشگاهی که با کاربری های مختلف از جمله مجموعه های فرهنگی ورزشی، شهر بازی، هتل، رستوران، سالن کنفرانس و آمفی تاتر ، سینما،پیست اسب سواری، پیست موتور سواری، اولین مجموعه تیر اندازی قم و… که همگي تحت مديريت واحد و با حفظ استانداردهاي يکپارچه در در کلان شهر قم ساخته شده است.
شهر نمایشگاهی تنها يک مرکز نمایشگاهی نيست، بلکه مرکزي تجاري، تفريحی، فرهنگی، آموزشی است که قصد دارد با فراهم کردن فضايي مدرن براي خانواد ه ها، تجربه اي از تفريح و نشاط توأمان با خرید مستقیم از تولید کننده را در يک محيط سرزنده اجتماعي به وجود آورد.
شهر نمایشگاهی تنها مجموعه نمایشگاهی-تجاري- تفريحي است که با نگاه بهره برداري و با مديريتي يکپارچه توسعه يافته است و اين يکپارچگي مديريتي نشأت گرفته از تلفيق استانداردهاي بين المللي و ملزومات بومي، ضمانتي براي رضايت استفاده کنندگان خواهد بود. بازدید از نمایشگاه، تفریح در کنار خانواده در فضایی کاملا سرزنده، با کیفیت و آرام، خرید مستقیم و بدون واسطه از معتبر ترین برندهای ایران، همه در یک تور یک روزه بازدید از شهر نمایشگاهی امکان پذیر است.

آدرس پروژه

قم، کیلومتر 1 اتوبان قم - تهران، شهر نمایشگاهی قم

آدرس دفتر

قم، میدان سپاه، ابتدای بلوار جمهوری، کوچه ۵ پلاک ۳۵ طبقه سوم واحد ۳۱

تلفن تماس

025-32920201 025-32900720

info@qomexpocity.ir

شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم با هدف توسعه فضاهای نمایشگاهی و افزایش تعداد مخاطبان، شهر نمایشگاهی را در فضایی به مساحت 200 هزار متر مربع در ابتدای اتوبان قم – تهران  با اقتباس از مراکز نمایشگاهی مدرن جهان و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و مذهبی شهر قم توسط خبره ترین گروها، طراحی و اجرا نموده است.

شهر نمایشگاهی قم: کیلومتر 1 اتوبان قم-تهران

شماره تماس:
025-33800021

© طراحی و پشتیبانی از شرکت آریو پارس

X
Add to cart