مزایای حضور در نمایشگاه برندهای ایرانی

قرارگیری پروژه در شاه راه ارتباطی شمال و جنوب

بزرگراه قم-تهران مسیر عبوری بیش از 17 استان کشور بوده و با توجه به نزدیکی به فرودگاه امام خمینی (ره) بزرگترین شاه راه کشور است که ماهیانه میزبان میلیون ها مسافر می باشد که این ظرفیت بالا می تواند برای هر کسب و کاری بسیار مفید باشد.

بازدید بیش از 400 هزار نفر در سال

حضور در نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی این امکان را برای فعالان و تولیدکنندگان در حوزه صنعت و اقتصاد ایجاد می کند تا از مزیت بازدید بیشتراز 400 هزار نفر در سال برخوردار شوند.

بزرگترین پارکنیگ نمایشگاهی و بین راهی ایران

بزرگترین و وسیع ترین پارکنیگ نمایشگاهی و بین راهی ایران در مجموعه نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی بستر وسیعی را در جهت جذب گردشگر و بازدید کننده ایجاد می کند.

حضور دائمی و انحصاری رایگان در تمام نمایشگاه ها به مدت ده سال

شرکت توسعه نمایشگاه های بین المللی استان قم در جهت رشد و توسعه اقتصاد با توان برند های ایرانی شرایط منحصر به فردی را به تعداد محدودی فعالان اقتصادی و برندهای ایرانی اختصاص می دهند.

شرایط منحصر بفرد برای برندهای برتر ایرانی

حضور در نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی این امکان را برای فعالان و تولیدکنندگان در حوزه صنعت و اقتصاد ایجاد می کند تا از مزیت بازدید بیشتراز 400 هزار نفر در سال برخوردار شوند.

قرار گیری در بزرگترین ویترین نمایشگاهی برندها

بزرگترین و وسیع ترین پارکنیگ نمایشگاهی و بین راهی ایران در مجموعه نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی بستر وصیعی را در جهت جذب گردشگر و بازدید کننده ایجاد می کند.

متقاضیان واحد شرایط می توانند با دفتر هماهنگی نمایشگاه دائمی برندهای ایرانی تماس حاصل فرمایند

آدرس پروژه

قم، کیلومتر 1 اتوبان قم - تهران، شهر نمایشگاهی قم

آدرس دفتر

قم، میدان سپاه، ابتدای بلوار جمهوری، کوچه ۵ پلاک ۳۵ طبقه سوم واحد ۳۱

تلفن تماس

025-32920201 025-32900720

info@qomexpocity.ir

شرکت توسعه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قم با هدف توسعه فضاهای نمایشگاهی و افزایش تعداد مخاطبان، شهر نمایشگاهی را در فضایی به مساحت 200 هزار متر مربع در ابتدای اتوبان قم – تهران  با اقتباس از مراکز نمایشگاهی مدرن جهان و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و مذهبی شهر قم توسط خبره ترین گروها، طراحی و اجرا نموده است.

شهر نمایشگاهی قم: کیلومتر 1 اتوبان قم-تهران

شماره تماس:
025-33800021

© طراحی و پشتیبانی از شرکت آریو پارس

X
Add to cart